Cookie beleid GHVV '13

De website van GHVV '13 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen marketing cookies gebruikt.

Trainingen

Trainingen

TRAININGSTIJDEN 2023/2024      
Dag Begintijd Eindtijd Team Trainers Veld
Maandag 18:00uur 19:00uur JO13-1 Tim den Broeder 2B
  18:30uur 19:30uur JO13-2 Dennis Klerk, Peter Groenendijk 2A
  18:30uur 19:30uur JO14-1 Edwin Leenheer, Peter Dekker 3A
  19:00uur 20:00uur JO17-1 Wijnand Landman, Luuc Tromp, Rob Wolters 2B
  19:30uur 21:00uur 4e Rene Koole 3A
  19:30uur 21:00uur JO19-1 Jaap van Eijbergen, Rik de Vries 2A
  19:00uur 20:30uur Keepers jeugd Louwrens de Frel 3B
Dinsdag 18:00uur 19:00uur JO9-1 Martijn Brands 3A
  18:00uur 19:00uur JO10-1 Marcel vd Berg, Stefan Heerschap 2A
  18:00uur 19:00uur JO10-2 Wesley v Leeuwen,Sander Bramsen 2A
  18:00uur 19:00uur JO11-2 Sander de Bloeme, Ewoud Nijeboer 2B
  18:00uur 19:00uur JO11-1 Martijn Aalbregtse, Frenk v Gelderen
Marco van Leenen
2B
  18:45uur 19:45uur JG1+2 Dave van der Veeke,Martin Nieuwland,
Daniel van der Heijden, Dave Wasserval
3B
  20:00uur 21:30uur 1e Rob Vuik, Jeroen de Wit 2A
  20:00uur 21:30uur 2e Roland vd Meer 2B
  20:00uur 21:30uur 3e Rick Nauta 3B
  20:00uur 21:30uur Keepers selectie Louwrens de Frel 3A
Woensdag 18:00uur 19:00uur JO13-1 Tim den Broeder 2B
  18:30uur 19:30uur JO13-2 Dennis Klerk, Peter Groenendijk 2A
  18:30uur 19:30uur JO7-1 Ralf Smit 3B
  18:30uur 19:30uur JO14-1 Edwin Leenheer, Peter Dekker 3A
  19:00uur 20:00uur JO17-1 Wijnand Landman, Luuc Tromp, Rob Wolters 2B
  19:45uur 20:45uur Walking Football Martin de Groot 3A
  19:45uur 20:45uur VR1 M d Wilde,J Briegoos 2A
  20:30uur 21:30uur 5e Sil Dort 2B
Donderdag 18:00uur 19:00uur JO9-1 Martijn Brans 3A
  18:00uur 19:00uur JO10-1 Marcel vd Berg, Stefan Heerschap 2A
  18:00uur 19:00uur JO10-2 Wesley v Leeuwen,Sander Bramsen 2A
  18:00uur 19:00uur JO11-2 Sander de Bloeme, …. 3A
  18:00uur 19:00uur JO11-1 Martijn Aalbregtse, Frenk v Gelderen 2B
  19:00uur 20:00uur G-senioren Vianne de Groot, Daniek Bruil 3B
  19:00uur 20:15uur JO19-1 Jaap van Eijbergen, Rik de Vries, Roy Kusmus 3A
  20:00uur 21:30uur 1e Rob Vuik, Jeroen de Wit 2A
  20:00uur 21:30uur 2e Roland vd Meer 2B
  20:15uur 21:15uur 4e Rene Koole 3A
  20:00uur 21:30uur 3e Rick Nauta 3B
Vrijdag 18:00uur 18:45uur Mini's Ralf Smit 2B

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GHVV'13 JO11-1JM 18.00 - 19.00 Martijn Aalbregtse, Frank van Gelderen
  • 3Z
  • -
GHVV'13 JO13-1JM 18.00 - 19.00 Tim den Broeder
  • 2N
  • -
GHVV'13 JO12-1JM 18.30 - 19.30 Dennis Klerk, Peter Groenendijk
  • 2N
  • -
GHVV'13 JO14-1 18.30 - 19.30 Edwin Leenheer, Peter Dekker
  • 2
  • -
GHVV'13 JO17-1 19.00 - 20.00 Lucas Tromp, Wijnand Landman
  • -
GHVV'13 VR1 19.45 - 20.45 Marco de Wilde, Jarno Briegoos
  • 2Z
  • -
GHVV'13 5 20.30 - 21.30 Sil Dost
  • 2N
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GHVV'13 JO9-1JM 18.00 - 19.00 Marcel van den Berg, Stefan Heerschap
  • 2Z
  • Samen met JO10-2JM
GHVV'13 JO10-1JM 18.00 - 19.00 Marcel van den Berg
  • 2N
  • -
GHVV'13 JO10-2JM 18.00 - 19.00
  • 2Z
  • Samen met JO9-1JM
GHVV'13 JO11-2 18.00 - 19.00 Sander de Bloeme
  • 3N
  • -
GHVV'13 G1JM 19.00 - 20.00 Daniek Bruil
  • 3N
  • -
GHVV'13 JO19-1 19.00 - 20.15 Jaap van Eijbergen, Rik de Vries, Roy Kusmus
  • 2Z
  • -
GHVV'13 1 20.00 - 21.30 Rob Vuik, Jeroen de Wit
  • 2
  • Samen met 2e
GHVV'13 2 20.00 - 21.30 Roland v.d. Meer
  • 2
  • Samen met 1e
GHVV'13 3 20.00 - 21.30 Rick Nauta
  • 3N
  • -
GHVV'13 4 20.15 - 21.15 René Koolen
  • 3N
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GHVV'13 JO11-1JM 18.00 - 19.00 Martijn Aalbregtse, Frank van Gelderen
  • 2Z
  • -
GHVV'13 JO13-1JM 18.00 - 19.00 Tim den Broeder
  • 2N
  • -
GHVV'13 JO12-1JM 18.30 - 19.30 Dennis Klerk, Peter Groenendijk
  • 2N
  • -
GHVV'13 JO14-1 18.30 - 19.30 Edwin Leenheer, Peter Dekker
  • 2
  • -
GHVV'13 JO17-1 19.00 - 20.00 Luuc Tromp, Wijnand Landman
  • 2N
  • -
GHVV'13 4 19.30 - 21.00 René Koolen
  • 3N
  • -
GHVV'13 JO19-1 19.30 - 21.00 Jaap van Eijbergen, Rik de Vries
  • 2Z
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
GHVV'13 JO9-1JM 18.00 - 19.00 Marcel van den Berg, Stefan Heerschap
  • 2Z
  • Samen met JO10-2JM
GHVV'13 JO10-1JM 18.00 - 19.00 Marcel van den Berg
  • 2N
  • -
GHVV'13 JO10-2JM 18.00 - 19.00
  • 2Z
  • Samen met JO9-1JM
GHVV'13 JO11-2 18.00 - 19.00 Sander de Bloeme
  • 3N
  • -
GHVV'13 JG1JM 18.45 - 19.45 Ben van der Leeden
  • 3N
  • Samen met JG2-JM
GHVV'13 JG2JM 18.45 - 19.45 Ben van der Leeden
  • 3N
  • Samen met JG-1JM
GHVV'13 1 20.00 - 21.30 Rob Vuik, Jeroen de Wit
  • 2
  • Samen met 2e
GHVV'13 2 20.00 - 21.30 Roland v.d. Meer
  • 2
  • Samen met 1e
GHVV'13 3 20.00 - 21.30 Rick Nauta
  • 3N
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!